Drzwi nietypowe zakładka w drzwiach

DRZWI WEWNĘTRZNE W DOWOLNYM WYMIARZE

DRZWI BEZPRZYLGOWE

Oprócz tradycyjnych drzwi przylgowych tj. z felcowanym skrzydłem drzwiowym, z widocznymi zawiasami, wykonujemy również drzwi w wersji bezprzylgowej z widocznymi lub całkowicie ukrytymi zawiasami,  o kącie otwarcia 180° oraz możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.

DRZWI BEZPRZYLGOWE Z ZAWIASAMI CHOWANYMI

Zawias do drzwi bezprzylgowych wpuszczany kubika

To zawias całkowicie chowany z regulacją 3-D,

stosowany do drzwi bezprzylgowycho grubości min. 40mm,

który umożliwia otwarcie drzwi na  ok. 180°.

 

Cena za komplet 3 zawiasów do 1 sztuki drzwi: 300 zł

DRZWI BEZPRZYLGOWE Z ZAWIASAMI WIDOCZNYMI

Zawias do drzwi bezprzylgowych

To zawias stosowany do drzwi bezprzylgowych

z widoczną jego częścią, o grubości skrzydła min. 40mm.

 

Cena za komplet 3 zawiasów do 1 sztuki drzwi: 160 zł

DRZWI SKOŚNE

To idealny i bardzo prosty sposób na zaaranżowanie i zabudowę do niedawna uznawanych za problematyczne otworów w pomieszczeniach ze skośnym sufitem np. pod schodami czy na poddaszu. Dzięki ich zastosowaniu nawet pomimo nachylonego sufitu mamy możliwość zagospodarowania każdej przestrzeni, eksponując tym samym jej walory. Drzwi skośne wykonujemy na zamówienie w dowolny wymiarze, wybranym wzorze i kolorze.

DRZWI PRZESUWNE

To ciekawy pomysł na urządzenie domu lub mieszkania. Złożone z jednego lub dwóch skrzydeł, zajmują mniej miejsca niż te tradycyjne, gdyż  ich otwieranie odbywa się poprzez przesunięcie skrzydła. Ten sposób pozwala na oszczędność cennej przestrzeni i połączenie pomieszczeń w taki sposób, że wydają się one przestronniejsze i obszerniejsze. Drzwi przesuwne to także bezpieczeństwo i  wygoda użytkowania: nie musimy odsuwać się od nich w celu otwarcia, nie ma możliwości, aby zatrzasnęły się same, nie powodują hałasów, nie możemy nimi trzasnąć, a tym samym nie narazimy się na niebezpieczeństwo dla naszych dłoni czy palców. Komponują się idealnie we wszelakie wnętrza, są nietuzinkowe oraz oryginalne. Każde wnętrze, które zostanie w nie zaopatrzone będzie wyglądało pięknie i estetycznie, a ich funkcjonalność doceniana jest już od wielu lat i cieszy się coraz większą popularnością. 

 

DRZWI WAHADŁOWE

Drzwi wahadłowe, nazywane także kowbojskimi lub westernowymi, to specyficzny rodzaj drzwi wewnętrznych, wycenianych indywidualnie, stosowanych najczęściej w miejscach, gdzie trzeba oddzielić od siebie dwa pomieszczenia w sposób jak najmniej utrudniający przemieszczanie się pomiędzy nimi. Ich zasada działania polega na tym, że dzięki specjalnym zawiasom, mogą być otwierane zarówno przez pchnięcie, jak i pociągnięcie do siebie. Po przejściu osoby nie ma potrzeby każdorazowego ich zamykania, gdyż samoczynnie wracają do pozycji wyjściowej.

DRZWI ŁUKOWE

To nietypowe drzwi, w których zarówno futryna jak i skrzydło ma kształt łuku. Wykonywane na wymiar według potrzeb klienta w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Swoim wyjątkowym kształtem nadają pomieszczeniom unikalny, nietuzinkowy wygląd i charakter, podnosząc standard domu lub mieszkania.

  

DRZWI DWUSKRZYDŁOWE

Drzwi dwuskrzydłowe to masywne drzwi wewnętrzne, wyceniane indywidualnie, zbudowane z jednej ościeżnicy i dwóch skrzydeł drzwiowych, z których jedno jest ciągle aktywne, a drugie otwierane tylko w razie konieczności. Prowadzą najczęściej do pomieszczeń o szczególnym charakterze: do salonów, jadalni, sal konferencyjnych, auli itp., dając swoją szerokością wrażenie wielkości przestrzeni, prestiżu i dostojności. Ich głównym zadaniem jest nie tylko zapewnienie przestronnego wejścia do pomieszczenia i jednoczesnego przepuszczania większej liczby osób, lecz także umożliwienie łatwego wnoszenia i wynoszenia rzeczy  o dużych gabarytach, jak np. meble. Eleganckie i dostojne podnoszą standard każdego wnętrzna, a ich funkcjonalność ułatwia użytkowanie.

RODZAJE OŚCIEŻNIC (FUTRYN)


OŚCIEŻNICA STANDARDOWA

Wypełnia otwór w ścianie, montuje się na niej skrzydła drzwiowe, uszczelnia drzwi oraz utrzymuje drzwi we właściwej pozycji. Składa się z 3 zasadniczych elementów: jednego poziomego i dwóch pionowych. Poszczególne elementy łączone są za pomocą łączników oraz listew opaskowych.

OŚCIEŻNICA ŚLEPA (TUNEL)

Sama futryna bez skrzydła drzwiowego pozwalająca na  uzyskanie pełnego efektu wykończeniowego. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, oprócz swojej funkcjonalności i stabilności otworu, jest także idealnym  sposobem precyzyjnego i eleganckiego wykończenia, nadającemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

OŚCIEŻNICA STAŁA NA SZEROKOŚC MURU

To najprostszy typ futryny, stosowany we wnękach drzwiowych o dowolnej grubości muru, również o nietypowych wymiarach, dostosowany do indywidualnych preferencji Klienta. Ościeżnice stałe z powodzeniem można stosować w budynkach posiadających mury „trzymające” wymiary, gdy ściany w budynku są w równe i nie występuje konieczność regulacji. W celu estetycznego i eleganckiego wykończenia wnęki bardzo często stosuje się listwy maskujące lub ćwierćwałki wykończeniowe, których zadaniem jest zamaskowanie miejsc łączenia futryny ze ścianą.

                          

OŚCIEŻNICA REGULOWANA 

Może z powodzeniem zostać dopasowana do grubości muru dzięki specjalnym listwom obejmującym. Ten rodzaj futryn daje zdecydowanie większe możliwości aranżacyjno-budowlane. Ościeżnica regulowana może być zastosowana, jeśli grubość muru jest większa od 7,5 cm i nie większa od 35 cm, chociaż na rynku dostępne są specjalne modele nadające się nawet do 40-50 cm szerokości muru. Najczęstszy zakres regulacji tego typu futryn wynosi 2 cm. Zasadniczym plusem ościeżnic regulowanych jest łatwość montażu, jak również demontażu. Bardzo dobrze sprawdzają się w sytuacji, gdy otwór drzwiowy i ściany w których jest wykonany nie „trzymają wymiarów”. 

DRZWI SZKLANE W OŚCIEŻNICY DREWNIANEJ

Najnowsze rozwiązanie dające połączenie tradycji z nowoczesnością. Niewątpliwie najefektywniejsze zastosowanie dla drzwi wewnętrznych. Drewniana ościeżnica zostaje połączona z hartowaną szybą o grubości 8 mm, którą można zamontować jako przeszklenie mleczne lub bezbarwne. Takie rozwiązanie nada każdemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

                    

Menu

O firmie

Informacje

Kontakt

 SALON FIRMOWY                             wraz ze stałą ekspozycją drzwi      "CS" CENTRUM STOLARKI             ul. Piłsudskiego 1                                   34-100 Wadowice                             kom. 502 149 107                                   kom. 505 554 483                                       

Zakład produkcyjny nr 1
ul. Podstawie 2
34-100 Tomice
woj. małopolskie

Zakład produkcyjny nr 2
oś. Komanie 14
34-123 Chocznia 
woj. małopolskie 

Biuro:
tel. (33) 87 30 485
fax. (33) 87 26 068

 

Obsługa klienta:
kom. 501 687 399
kom. 504 484 616
kom. 505 554 483

kom. 602 229 732

zbydrew@wp.pl

Odwiedź nas na:

© 2013 ZBYDREW. Wszelkie prawa zastrzeżone.