O firmie

O nas

Firma ZBYDREW została założona w 1984 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wyroby drewniane w przystępnej cenie oraz realizowane w szybkim czasie. Początki naszej działalności dotyczyły przede wszystkim produkcji takich elementów jak listwy przypodłogowe, boazerie czy drewniane stoliki RTV. Z biegiem lat pierwotna działalność przedsiębiorstwa przekształciła się w produkcję drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, kasetonowych, wykonywanych z litego drewna, bardzo popularnych w latach 90-tych XX wieku.
Zmieniające się tendencje na rynku, potrzeba stworzenia wyrobu odpornego na warunki atmosferyczne oraz konieczność uniknięcia rozsychania się drewna litego doprowadziła do zmian w technologii produkcji, która obowiązuje po dziś dzień i jest systematycznie rozwijana i ulepszana.

Dzisiejsze drzwi zewnętrzne naszej produkcji to wyrób z wysokiej jakości drewna sosnowego, precyzyjnie dobieranego i klejonego warstwowo, oklejanego obustronnie sklejką brzozową wodoodporną, odporną na działanie czynników zewnętrznych, nie rozsychającą się pod wpływem wilgoci lub słońca, zapewniającą trwałość kolorów i kształtów przez długie lata. Bardzo podobne rozwiązanie technologiczne zostało zastosowane również w konstrukcji drzwi wewnętrznych, których zewnętrzną warstwę stanowi, w zależności od życzeń klienta, obłoga: sosnowa, dębowa, jesionowa lub bukowa, bezbarwna lub wymalowana w dowolnym kolorze.

Rok 2008 to rozszerzenie naszej oferty drzwi zewnętrznych o nowe nietypowe kolory oraz stałe dostawki boczne i górne, pełne i przeszklone. Nowe trendy, przystępna cena, jakość i solidność wykonania doświetli zaowocowała bardzo szybkim wzrostem zainteresowania na takie rozwiązanie konstrukcyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, w celu wzmocnienia poczucia bezpieczeństwa w 2011 r. wprowadziliśmy do naszej oferty drzwi zewnętrzne z zamkiem listwowym – czteropunktowym o grubości skrzydła 68mm, wzmocnionym, podobnie jak modele o standardowym wyposażeniu, pionowym metalowym profilem, umiejscowionym wewnętrznie na całej długości skrzydła, który dodatkowo zabezpiecza kształt i wymiar drzwi, zwiększając ich odporność na czynniki zewnętrzne takie jak wiatr, wilgoć czy różnica temperatur w okresie grzewczym.

Wypracowana przed laty konstrukcja drzwi wewnętrznych, ze względu na swoją estetykę i bezawaryjność pozostała niezmienna. Systematycznej zmianie i wzrostowi ulega natomiast liczba oferowanych przez nas wzorów drzwi, ich kolorów i przeszkleń, dzięki którym każdy może znaleźć produkt na miarę swoich potrzeb. Dodatkowo w kolorze drzwi wewnętrznych oferujemy drewniane parapety wewnętrzne w identycznych obłogach z różnym wykończeniem o dowolnych wymiarach.

W 2012 roku zostaliśmy dystrybutorem firmy DRUTEX, jednego z największych producentów okien PCW w Polsce. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bardziej kompleksową obsługę, gdyż oferowana przez nas stolarka otworowa pochodząca z własnej produkcji oraz okna i drzwi balkonowe DRUTEX dostępne w najniższej cenie na rynku, umożliwiają zamknięcie budynku lub wymianę całej stolarki otworowej w jednej firmie, co wiąże się z korzystniejszą ceną oraz większą wygodą całego realizowanego zamówienia.

Zbliżający się jubileusz 30-lecia powstania firmy mobilizuje i zobowiązuje nas do jeszcze większych wysiłków i udoskonaleń naszych produktów w trosce o Państwa. W przyszłym roku planowane jest między innymi rozszerzenie oferty o drzwi zewnętrzne z ozdobnymi ramkami stalowymi typu INOX oraz rozpoczęcie produkcji drewnianych schodów zabiegowych oraz nakładanych na beton.

W 2015 roku otwierając się na każdego klienta ceniącego sobie możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz możliwość fachowego doradztwa otworzyliśmy "CS" Centrum Stolarki w Wadowicach. W naszej ofercie znajdą Państwo również stolarkę innych znanych  producentów takich jak:

DRE, PORTA, ERKADO, POL-SKONE, VOSTER, STOLPAW, AGMAR, WIKĘD, MAR-TOM, KR CENTER, MIKEA, DAKO, DRUTEX, OKMAR, FAKRO, WIŚNIOWSKI, HÖRMANN , GROS , KASOLIK - listwy przypodłogowe czy LEGUTKO, JARO-MAX - parapety.

Nasze wyroby wytwarzane są z wysokiej klasy materiałów oraz zgodnie z najwyższymi standardami międzynarodowymi, czego dowodem jest certyfikat jakość CE naszych drzwi.

Przez 30 lat naszej działalności niejednokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy solidnym i uczciwym partnerem, a ZBYDREW to firma godna zaufania.

Menu

O firmie

Informacje

Kontakt

 SALON FIRMOWY                             wraz ze stałą ekspozycją drzwi      "CS" CENTRUM STOLARKI             ul. Piłsudskiego 1                                   34-100 Wadowice                             kom. 502 149 107                                   kom. 505 554 483                                       

Zakład produkcyjny nr 1
ul. Podstawie 2
34-100 Tomice
woj. małopolskie

Zakład produkcyjny nr 2
oś. Komanie 14
34-123 Chocznia 
woj. małopolskie 

Biuro:
tel. (33) 87 30 485
fax. (33) 87 26 068

 

Obsługa klienta:
kom. 501 687 399
kom. 504 484 616
kom. 505 554 483

kom. 602 229 732

zbydrew@wp.pl

Odwiedź nas na:

© 2013 ZBYDREW. Wszelkie prawa zastrzeżone.